Важливою складовою професійної підготовки майбутнього фахівця є формування його як творчої особистості, здатної до саморозвитку, самоосвіти та інноваційної діяльності. Навчити студента самостійно, осмислено працювати спочатку з навчальним матеріалом, потім з науковою літературою та нормативно-технічною документацією, закласти основи самоорганізації та самовиховання з тим, щоб привити вміння надалі безперервно підвищувати свою кваліфікацію, є основним завданням організації самостійної роботи студента.
Роль дисципліни “Основи наукових досліджень” в організації самостійної роботи студентів / А.К. Кац, Г.М. Станкевич, Л.Д. Дмитренко, В.Є. Браженко // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 100 - 101.
самостійна робота студентів, основи наукових досліджень, організація самостійної роботи, підготовка майбутнього фахівця