Система навчання студентів вищих учбових закладів, яка функціонує в сьогодні, стикається з безліччю труднощів і не може повною мірою допомогти вирішенню багатьох сучасних проблем у справі підвищення рівня фахової підготовки. В зв'язку з цим важливим елементом активного навчання і підвищення рівня підготовки студентів стає організація і проведення ділових ігор.
Басюркіна, Н.Й. Використання ділових ігор в навчальній дисципліні “Зовнішньоекономічна діяльність підприємства” / Н.Й. Басюркіна // Сучасні тенденції викладання у вищій школі: інформаційні та інноваційні технології навчання : електрон. зб. тез. 44-ї наук.-метод. конф. викл. акад., Одеса, [10-11 квіт.] 2013 р. / ОНАХТ. – Одеса, 2013. - С. 135.
ділові ігри, вищі учбові заклади, організація навчального процесу