Метою роботи є розробка параметрів процесів попередньої обробки м’язової тканини кефалевих в технології імітованої рибопродукції без використання штучних регуляторів протеолізу і барвників.
Нікітчіна А. О. Розробка параметрів процесів попередньої обробки м’язової тканини кефалевих в технології пресервів / А. О. Нікітчіна, А. О. Довжинська ; наук. кер. Т. І. Нікітчіна, Т. А. Манолі // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів Х Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 29 верес.– 1 жовт. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2017. – С. 201–203. – Бібліогр.: 8 назв.
м’язова тканина кефалевих, технологія пресервів, пресерви