Фізичне виховання студентської молоді у період вузівського навчання - складний процес, який передбачає активну участь в ньому самих студентів. Його успіх в переважній більшості залежить від того, наскільки він повноцінно забезпечений необхідними теоретичною та методичною базою. Встановлено види комунікацій, якими користуються студенти для своєї фізкультурної і спортивної освіти. З метою підвищення рівня своєї професійної освіти викладачі кафедр фізичного виховання користуються практично тими ж видами комунікацій. Грунтуючись на цьому, необхідно розвивати на кафедрі фізичного виховання вузу основні види комунікацій.
Захлевська, Т. В. Сучасний погляд на оптимальну структуру інформаційного забезпечення процесу фізичного виховання в ВУЗі / Т. В. Захлевська, О. В. Павлюк // Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку : матеріали ІІ Міжнар. наук.-практ. Інтернет-конф., Бердянськ, 25–26 квіт. 2018 р. / Бердян. Держ. пед. ун-т. – Бердянськ, 2018. – Ч. 2. – С. 96–97.
фізичне виховання в ВУЗі, інформаційне забезпечення, комунікації