Процеси захисту навколишнього середовища

У підручнику висвітлені процеси захисту атмосфери від викидів шкідливих речовин, гідросфери від скидів, літосфери від відходів, навколишнього середовища від енергетичних впливів. Підручник розрахований на студентів спеціальності «Екологія» усіх форм навчання і може бути використаний у якості основної навчальної літератури при вивченні і курсовому проектуванні з дисципліни «Процеси і апарати захисту навколишнього природнього середовища», при дипломному проектуванні і в якості додаткової навчальної літератури при вивченні дисципліни «Екологія» студентами інженерних спеціальностей. Він може бути корисним для працівників природоохоронних органів, інших спеціально уповноважених державних органів у галузі охорони навколишнього природного середовища, громадських екологічних формувань, юридичних та фізичних осіб, усіх, хто бажає знати основи технологічних процесів охорони довкілля. Підручник підготовлений на кафедрі "Теплофізики та прикладної екології" Одеської національної академії харчових технологій.
В учебнике освещены процессы защиты атмосферы от выбросов вредных веществ, гидросферы от сбросов, литосферы от отходов, окружающей среды от энергетических воздействий. Учебник рассчитан на студентов специальности «Экология» всех форм обучения и может быть использован в качестве основной учебной литературы при изучении и курсовом проектировании по дисциплине «Процессы и аппараты защиты окружающей природной среды», при дипломном проектировании и в качестве дополнительной учебной литературы при изучении дисциплины «Экология» студентами инженерных специальностей. Он может быть полезным для работников природоохранных органов, других специально уполномоченных государственных органов в области охраны окружающей природной среды, общественных экологических формирований, юридических и физических лиц, всех, кто желает знать основы технологических процессов охраны окружающей среды. Учебник подготовлен на кафедре "Теплофизики и прикладной экологии" Одесской национальной академии пищевых технологий.
Зацерклянний, М. М. Процеси захисту навколишнього середовища [Текст] : підручник / М. М. Зацерклянний, О. М. Зацерклянний, Т. Б. Столевич ; Одес. нац. акад. харч. технологій. - Одеса : Фенікс, 2017. - 454 с. : табл., рис. - Бібліогр.: с. 452-453. - ISBN 978-966-928-173-9.
захист навколишнього середовища, забезпечення якості навколишнього середовища, контроль забруднення навколишнього середовища, очистка стічних вод, очищення викидів, очищення повітря, защита окружающей среды, обеспечение качества окружающей среды, контроль загрязнения окружающей среды, очистка сточных вод, очистка выбросов, очистка воздуха