РОЗРОБКА ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ОГЛЯДОВОЇ ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ СТАРШИХ КЛАСІВ ПРАГОЮ

ОНТУ, кафедра, Туристичного бізнесу та рекреації
Робота містить 103 сторінки, 12 рисунків, список літератури з 23 найменувань, 3 додатків. Метою роботи є розробка оглядової екскурсії для школярів старшого шкільного віку Прагою. Об’єктом дослідження є Чеська Республіка,її культурні та архітектурні пам’ятки. Завданням роботи передбачено провести аналіз розвитку напрямків туризму у Чеській Республіці,оцінити стан пам’яток культури та архітектури найбільших міст країни,розробити оглядову екскурсію для школярів старшого шкільного віку. За результатами роботи сформовані висновки щодо розвитку туризму в Чеській Ресубліці та розроблена оглядова екскурсія Прагою. Одержані результати можуть бути використані екскурсійними бюро та туристичними агенціями міста Прага,які спеціалізуються на організації екскурсійного обслуговування. Рік захисту роботи 2022.
Зібрання