Розробка маркетингової стратегії ТОВ «Термінал»

Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра маркетингу, підприємництва і торгівлі
У кваліфікаційній роботі розглянуті питання розробки маркетингової стратегії підприємства ТОВ «ТЕРМІНАЛ». Кваліфікаційна робота містить такі розділи: 1. Теоретичні аспекти розробки маркетингової стратегії підприємства; 2. Аналіз маркетингової діяльності ТОВ «ТЕРМІНАЛ»; 3. Маркетингова стратегія підприємства. Метою кваліфікаційної роботи є розробка ефективної маркетингової стратегії ТОВ ""Термінал"", що дає змогу зберегти присутність компанії на ринку логістичних послуг, а також забезпечити її розвиток завдяки диверсифікації бізнесу та створенню додаткових конкурентних переваг. Предмет дослідження - комплекс науково-теоретичних, методичних і прикладних аспектів аналізу зовнішніх чинників, що впливають на формування моделі бізнесу конкретного підприємства та його маркетингової стратегії. При вирішенні поставлених завдань застосовувались методи аналізу і синтезу отриманої інформації, проведення PESTEL-аналізу, розробка SWOT-аналізу та комплекс маркетингу «4Р». Під час написання кваліфікаційної роботи. як метод дослідження, використовували метод системного підходу. На основі результатів дослідження було розроблено маркетингові інструменти, що створили умови для входження компанії в ринок зернотрейду і забезпечили приплив фінансових коштів для будівництва комплексу з очищення та сушіння зерна. Практична апробація одного с маркетингових інструментів, а саме SMM, була викладена на VI Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції (ОНТУ, 17-18 квітня 2024 р.). Тема доповіді: «Механізм впливу SMM на структуру продажів у бізнесі». Робота містить 17 таблиць, 10 рисунків та 51 літературне джерело.
маркетингова стратегія, PESTEL-аналіз, логістика, комплекс маркетингу, маркетингові дослідження, споживачі, посередники, SWOT-аналіз, рішення, диверсифікація
Зібрання