Метою дослідження є розробка схем і термодинамічний аналіз АВХМ на низькопотенційних джерелах теплової енергії для систем отримання води з атмосферного повітря.
Магурян, Н. С. Розробка холодильних агрегатів на низькопотенціальних джерелах теплової енергії для систем отримання питної води з атмосферного повітря / Н. С. Магурян ; наук. кер. О. С. Тітлов // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 4–6 жовт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2018. – 282–283.
питна вода, вода з атмосферного повітря, джерела теплової енергії, абсорбційні холодильні агрегати, абсорбційні водоаміачні холодильні машини