Науково-дослідна робота студентів як засіб підвищення якості освітніх послуг

Організація науково-дослідної роботи студентів необхідна для поглиблення пізнавального інтересу до фахових та суміжних дисциплін, формування творчого підходу до вивчення та осмислення дисциплін і орієнтована на творчу практичну роботу за фахом, тобто на усвідомлену потребу у постійному вдосконаленні фахових знань. Саме таке розуміння завдань «наукових гуртків», що працюють при кафедрах, дозволяє вважати їх суттєвим засобом підвищення якості освітніх послуг та підготовки освічених творчих фахівців з раціональним критичним мисленням.
Науково-дослідна робота студентів як засіб підвищення якості освітніх послуг / Т.В. Стрікаленко, В.М. Тіщенко, О.В. Шалигін, Р.А. Подолян // Сучасні тенденції викладання у вищій школі: інформаційні та інноваційні технології навчання : електрон. зб. тез. 44-ї наук.-метод. конф. викл. акад., Одеса, [10-11 квіт.] 2013 р. / ОНАХТ. – Одеса, 2013. - С. 144-145.
науково-дослідна робота, підвищення якості освітніх послуг, організація навчального процесу