Роль комплексного дипломного проектування у розробці інвестиційних проектів

Ринкові відносини виставляють вимоги щодо актуальності тем дипломних проектів студентів: тематика дипломних проектів сьогодні повинна враховувати новітні досягнення науки і техніки, сучасний досвід фахівців при розв’язуванні актуальних проблем галузі, бути практично затребуваною та мати реальний характер. Це, в свою чергу, викликає пошук нових форм дипломного проектування, які будуть сприяти оволодінню студентами навичок самостійного, творчого рішення інженерних, організаційних і технологічних задач галузі і забезпечувати умови для підготовки конкурентоздатного, професійно-мобільного сучасного фахівця.
Тележенко, Л.М. Роль комплексного дипломного проектування у розробці інвестиційних проектів / Л.М. Тележенко, І.М. Калугіна // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 37.
дипломне проектування, комплексне дипломне проектування, розробка інвестиційних проектів