ПЛАНУВАННЯ ТУРИСТИЧНОГО РЕГІОНУ ЧЕРЕЗ ТРАНСКОРДОННЕ СПІВРОБІТНИЦТВО МІЖ РУМУНІЄЮ ТА БОЛГАРІЄЮ

ОНТУ, кафедра Туристичного бізнесу та рекреації
Робота містить 104 сторінок, список літератури з 40 найменувань, 2 додатків. Кваліфікаційна робота присвячена вивченню транскордонного співробітництва між Румунією і Болгарією в контексті туризму. Оскільки ці дві країни межують між собою і мають багатий культурний та природний спадок, вони мають потенціал для розвитку спільних туристичних проектів та ініціатив. Метою дослідження є аналіз поточного стану транскордонного співробітництва в галузі туризму між Румунією і Болгарією, виявлення його переваг та недоліків, а також визначення можливостей для подальшого розвитку та покращення співробітництва. У роботі будуть проведені аналітичні дослідження та аналіз статистичних даних з метою збору інформації про потоки туристів між Румунією і Болгарією, а також про наявні туристичні ресурси та інфраструктуру в обох країнах. На основі зібраної інформації будуть запропоновані конкретні рекомендації щодо зміцнення та розвитку транскордонного співробітництва в галузі туризму, включаючи створення спільних туристичних маршрутів, обмін досвідом та знаннями, спільні маркетингові кампанії та інші ініціативи. Результати цієї роботи можуть бути корисними для органів влади, туристичних організацій та підприємців, які займаються розвитком туризму в регіоні, а також для вчених та студентів, які цікавляться темою транскордонного співробітництва та туризму 2023 р. Рік захисту 2023.
транскордонне співробітництво, Румунія, Болгарія, транскордонний туризм
Зібрання