Загальна фізика. Частина 2. Електромагнетизм. Коливання і хвилі. Елементи геометричної оптики і фотометрія. Хвильова оптика. Квантова природа випромінювання. Елементи фізики мікрочастинок

ОНАХТ
Навчальний посібник з курсу фізики призначається для самостійної роботи студентів з оволодіння методами розв’язання фізичних задач. Посібник покликаний допомогти студентам у засвоєнні матеріалу лекційного курсу фізики, а також сприяти осмисленому розумінню фізичних процесів, які ілюструються на прикладах розв’язання конкретних задач. В даній частині розглядаються такі розділи курсу фізики: «Закони постійного струму. Електромагнетизм. Коливання і хвилі. Елементи геометричної оптики і фотометрія. Хвильова оптика. Квантова природа випромінювання. Елементи фізики мікрочастинок».
Сергєєва, О. Є. Загальна фізика [Електронний ресурс] : навч. посіб. Ч. 2 : Електромагнетизм. Коливання і хвилі. Елементи геометричної оптики і фотометрія. Хвильова оптика. Квантова природа випромінювання. Елементи фізики мікрочастинок / О. Є. Сергєєва, С. Н. Федосов, В. Г. Задорожний ; відп. за вип. О. Є. Сергєєва ; Одес. нац. акад. харч. технологій, Каф. фізики і матеріалознавства. - Одеса : ОНАХТ, 2019. - Електрон. текст. дані: 106 с.
електромагнетизм, коливання і хвилі, геометрична оптика, фотометрія, хвильова оптика, випромінювання, квантова фізика, атомне ядро, электромагнетизм, колебания и волны, геометрическая оптика, фотометрия, волновая оптика, излучение, квантовая физика, атомное ядро