Загальна фізика. Електрика

ОНАХТ
Матеріал посібника узгоджений з навчальною програмою дисципліни «Фізика» для студентів коледжу промислової автоматики і інформаційних технологій. Метою навчального посібника є надання допомоги студентам коледжу в їх самостійній роботі з вивчення дисципліни "Фізика". В даному посібнику докладно викладено матеріал по розділу «Електрика», і наведені тести для контролю знань.
Загальна фізика. Електрика [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студентів коледжу пром. автоматики і інформ. технологій / О. Є. Сергєєва, С. Н. Федосов, В. Г. Задорожний, О. В. Білецька ; Одес. нац. акад. харч. технологій, Каф. фіз.–мат. наук. — Одеса : ОНАХТ, 2020. — Електрон. текст. дані: 54 с.
електростатика, закони постійного струму, струм в різних середовищах, электростатика, законы постоянного тока, ток в различных средах