Метою нашого дослідження було встановлення раціональних режимів термічної обробки після упакування продуктів.
Синиця О. В. Використання бар’єрних технологій для подовження строків зберігання делікатесних м’ясних виробів / О. В. Синиця ; наук. кер. Л. Г. Віннікова // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. акад. харч. технологій; гол. ред. Б. В. Єгоров, заст. гол. ред. Н. М. Поварова, відп. ред. Г. М. Станкевич. – Одеса: ОНАХТ, 2017. – с. 93–95 : – Бібліогр.: 3 назв.
м’ясні вироби, делікатесні м’ясні вироби, строки зберігання м’ясних виробів, режими термічної обробки