Комплексне дипломне проектування - експериментальна інноваційна технологія

Комплексний дипломний проект виступає однією із форм завершення навчання студентів, який охоплює основні питання загальнопрофесійних, спеціальних дисциплін і дисциплін спеціалізації. В організації та методиці виконання комплексного дипломного проекту визначальним фактором є сумісна діяльність викладачів і студентів різних кафедр, її направленість на єдиний кінцевий результат, використання єдиних методик, активізації самостійної роботи студентів.
Савенко, І.І. Комплексне дипломне проектування - експериментальна інноваційна технологія / І.І. Савенко // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 34 - 35.
комплексне дипломне проектування, інноваційні технології, експериментальні інноваційні технології, навчальний процес