Особливістю дипломних робіт студентів спеціальності 7.03050401 «Економіка підприємства» є проведення детального аналізу виробничої діяльності підприємства з економічної точки зору й розробка рекомендацій щодо підвищення ефективності управління та покращення відповідних показників діяльності об’єкта. При вирішенні цих задач не можна не враховувати питання, що стосуються стану охорони праці на підприємстві.
Лисюк, В.М. Професійний саморозвиток студентів економічних спеціальностей під час розробки розділу «Охорона праці» в дипломних роботах / В.М. Лисюк // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 118 - 119.
дипломні роботи, саморозвиток студентів, охорона праці