Основи гідравліки і теплотехніки

Практичний посібник складається з основних розділів навчальної дисципліни "Основи гідравліки і теплотехніки". Кожний розділ має три частини: Основні теоретичні положення. Приклади розв'язання типових задач; Рівневих завдань для самостійного розв'язання, які мають відповіді, що дозволяє студентам контролювати свою самостійну роботу. Посібник містить додатки з довідковими матеріалами.
Рябцева, Світлана Василівна. Основи гідравліки і теплотехніки : практ. посіб. для практ. занять та самост. робіт студентів / С. В. Рябцева ; Механіко технол. коледж, Одес. нац. акад. харч. технологій. — Одеса : Вид. Бондаренко М. О., 2018. — 76 с.
гідростатика, гідродинаміка, теоретичні основи термодинаміки, основи теплопередачі, паливо, топки, котельні установки