Спадкоємність у методологічній базі кафедри економіки промисловості

Сучасні тенденції у розвитку соціально-економічних систем усе більш активізують їх комунікативні функції. За допомогою друкованих або електронних видань ті або інші елементи системи більш-менш успішно функціонують на ринках. Проявлення комунікативних функції промислово-торговельних підприємств, наприклад, пов'язане з рекламою виробленої чи реалізованої продукції. Реклама компаній з історією, з насиченим цікавими фактами досвідом ведення бізнесу, безумовно, більш успішна і ефективна. Однак на ринку освітніх послуг є своя специфіка ведення бізнесу, тим більше що в Україні ринок перебуває у стадії формування.
Меліх, О.О. Спадкоємність у методологічній базі кафедри економіки промисловості / О.О. Меліх // Сучасні тенденції викладання у вищій школі: інформаційні та інноваційні технології навчання : електрон. зб. тез. 44-ї наук.-метод. конф. викл. акад., Одеса, [10-11 квіт.] 2013 р. / ОНАХТ. – Одеса, 2013. - С. 180.
кафедра економіки промисловості, навчальний процес