108256 Каскадна компресійно-ежекторна холодильна машина

Каскадна компресійно-ежекторна холодильна машина, що включає компресійну холодильну машину в нижньому ступені каскаду, яка містить сполучені між собою трубопроводами компресор, дросельний вентиль і випарник, тепловикористальну ежекторну холодильну машину в верхньому ступені каскаду, яка містить сполучені між собою трубопроводами парогенератор, ежектор, конденсатор, живильний насос, регулюючий вентиль та конденсатор-випарник, що сполучений з обома ступенями каскаду, яка відрізняється тим, що вона містить нагрівач-пароохолоджувач, сполучений з живильним насосом і парогенератором та компресором і конденсатором-випарником.
Пат. на винахід 108256 Україна, МПК (2015.01) F25В 7/00, F25В 9/08 (2006.01). Каскадна компресійно-ежекторна холодильна машина / Петренко В. О., Єрін В. О. ; власник Одес. нац. акад. харч. технологій. - № а201303990 ; заявл. 01.04.2013 ; опубл. 10.04.2015, Бюл. № 7.
каскадна холодильна машина, компресійно-ежекторна холодильна машина, компресійна холодильна машина, компресор, дросельний вентиль, випарник, тепловикористальна холодильна машина, парогенератор, ежектор, конденсатор, живильний насос, регулюючий вентил, конденсатор-випарник, нагрівач-пароохолоджувач