Трансформація системи національної освіти України та її наближення до міжнародного рівня тісно пов’язані з багатоступеневою підготовкою фахівців, які повинні не тільки володіти певними теоретичними знаннями, але й вміти їх застосовувати на практиці. Тому підвищення ролі самостійної роботи студентів є основним напрямком реформування вищої технічної освіти відповідно до сучасних світових вимог.
Севастьянова, О.В. Індивідуалізація самостійної роботи студентів при вивченні курсу “Харчова хімія” / О.В. Севастьянова, Н.К. Черно // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 139 - 140.
самостійна робота студентів, індивідуалізація самостійної роботи, вища технічна освіта