ОНАХТ
Матеріал посібника є відповідним до навчальної програми дисципліни «Фізика» для навчальних закладів III-IV рівнів акредитації і охоплює фундаментальні уявлення і базові закони фізики, приклади розв’язання задач і перелік задач для самостійної роботи студентів. Форма викладання матеріалу орієнтована на підготовку бакалаврів. Метою навчального посібника є надання допомоги студентам денної та дистанційної форми навчання в їх самостійній роботі по вивченню дисципліни "Фізика", для підготовки до поточних контрольних заходів та виконання індивідуальних завдань, для самостійної роботи студентів з оволодіння методами розв’язання фізичних задач.
Сергєєва, О. Є. Основи загальної фізики. Механіка. Молекулярна фізика і термодинаміка. Електрика [Текст] : навч. посіб. / Сергєєва Олександра Євгенівна, Федосов Сергій Никифорович ; Одес. нац. акад. харч. технологій, Каф. фізики і матеріалознавства. - Одеса : ОНАХТ, 2018. - Електрон. текст дані: 124 с. : табл., рис.
механіка, кінематика, молекулярна фізика, термодинаміка, електрика, електростатика, механика, кинематика, молекулярная физика, термодинамика, электрика, электростатика