Проектування та розробка симулятора роботи криптобиржі

ОНТУ, кафедра комп'ютерної інженерії
Дипломна робота виконувалась за темою ""Проектування та розробка симулятора роботи криптобіржі"". Ця робота присвячена створенню програмного інструменту, який дозволить симулювати роботу криптовалютної біржі. Метою даного проекту є розробка симулятора, здатного моделювати основні аспекти роботи криптобіржі, такі як ордери на купівлю та продаж, склянку ордерів, історію торгів та зміну цін. Симулятор надасть можливість дослідження та тестування різних торгових стратегій, а також дозволить проводити аналіз ринку та оцінку ризиків. В рамках роботи буде проведено аналіз функціональних та нефункціональних вимог, визначено основні компоненти системи та їх взаємодію, а також спроектовано інтерфейс користувача для зручного використання симулятора. Буде розроблено алгоритми, що забезпечують генерацію випадкових даних, моделювання торгових операцій та оновлення стану ринку. У процесі розробки будуть використані сучасні технології програмування, такі як мова Java, фреймворки для розробки веб-застосунків та бази даних для зберігання історії торгів. Результати цього дослідження можуть бути корисними для трейдерів та інвесторів, дозволяючи їм перевірити та покращити свої стратегії торгівлі на основі реалістичних симуляцій. Також симулятор може бути використаний з освітньою метою, щоб допомогти студентам та новачкам розібратися в принципах роботи криптобірж та практичному застосуванні торгових стратегій.
криптовалютна біржа, симулятор