Конкурентоспроможність як одна з ключових характеристик, що визначає не тільки рівень економічного, а й соціального розвитку суспільства, в контексті дослідження питань відповідності професійного рівня випускників ЗВО сучасним вимогам ринку праці може бути визначена як здатність випускника за допомогою набутих у ЗВО теоретичних знань та практичних навичок, що в цілому характеризує рівень його компетенцій, бути ефективно вбудованим в систему господарських відносин відповідно до отриманого напряму професійної підготовки. Незважаючи на позитивні характеристики організації та проходження практики (виробничої) студентами ОНАХТ, значний потенціал академії в даній сфері не повністю реалізований. Проаналізовано процеси організації та проходження практики в Одеській національній академії харчових технологій та розглянуто один з шляхів підвищення ефективності організації практики на факультеті технології зерна і зернового бізнесу.
Соколовська О. Г. Підвищення конкурентоспроможності випускників ЗВО – один зі шляхів покращення їх практичної підготовки / О. Г. Соколовська, Л. О. Валевська, В. А. Шалений // Модернізація вищої освіти та проблеми управління якістю підготовки фахівців : тези Третьої Міжнар. наук.-метод. конф., Харків, 27 трав. 2021 р. / Харк. держ. ун-т харчування та торгівлі. – Харків, 2021. – С. 81–83.
конкурентоспроможність, практична підготовка випускників ЗВО, виробнича практика