Проблема підвищення відвідування занять очима студентства

Тема відвідування занять достатньо знана, але від цього не менш болюча для багатьох ЗВО. Проведено дослідження, мета якого - дізнатися, що з приводу підвищення відвідування занять думають самі студенти. Методами були обрані опитування студентів та порівняльний аналіз на підставі матеріалів опитування студентів. Було проведено опитування студентів які навчаються на другому рівні-магістр. вибіркове опитування проводилося протягом 30 хвилин у рамках дисципліни «Педагогіка та психологія вищої школи».
Дружкова, І. С. Проблема підвищення відвідування занять очима студентства / І. С. Дружкова // Особистість студента та соціокультурне середовище університету в суспільному контексті : зб. наук. пр. ІІІ Всеукр. наук.-практ. конф., Київ, 23 трав. 2019 р. / Ін-т вищ. освіти. – Київ, 2019. – С. 23–24. – Бібліогр.: 4 назв.
заклади вищої освіти, відвідування занять, студентоцентрованість