Метою роботи є розробка м’ясних посічених напівфабрикатів на основі м’яса яловичини з додаванням порошку кореня дивосилу та люпинового борошна.
Павлишин С.Є. М’ясні посічені напівфабрикати з використанням у технології люпинового борошна та дивосилу / С.Є. Павлишин ; наук. кер. О.Б. Маслійчук, М.З. Паска // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. акад. харч. технологій; гол. ред. Б.В. Єгоров, заст. гол. ред. Л.В. Капрельянц, Н.М. Поварова, відп. ред. Г.М. Станкевич. – Одеса: ОНАХТ, 2016. – с. 149–151 : табл., рис. – Бібліогр.: 2 назв.
м’ясні посічені напівфабрикати, рубані напівфабрикати, люпинове борошно, дивосил