Аналіз методів 3D-моделювання пустотілих об'єктів
Ескіз недоступний
Дата
2023
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
ОНТУ, кафедра інформаційних технологій та кібербезпеки
Анотація
Кваліфікаційна робота містить 106 сторінок, 12 рисунків, 6 таблиць, 2 додатки, список джерел з 42 найменувань.
Тема: «Аналіз методів 3D-моделювання пустотілих об'єктів».
Кваліфікаційна робота присвячена розробці доступної технології створення і друку на 3D-принтері тривимірних пустотілих моделей. Пустотілі об'єкти є складними для точного 3D-моделювання через їх особливу природу. Під пустотілими об'єктами розуміються об'єкти, у яких присутні внутрішні порожнини, що можуть мати різні форми та розміри.
Актуальність дослідження обумовлена тім, що реалістичне 3D-моделювання пустотілих об'єктів має широкі застосування в різних галузях, таких, як архітектура, інженерія, медицина, графічний дизайн та інші. Також, існує потреба у вдосконаленні методів 3D-моделювання пустотілих об'єктів для забезпечення високої якості моделей і зменшення часу, необхідного для їх створення.
Мета дослідження кваліфікаційної роботи: описати та вдосконалити технологію підготовки, розробки та друку моделі пустотілих об'єктів на побутових 3D-принтерах, що друкують пластиком за технологією FDM.
Об'єктом дослідження є методи 3D-моделювання пустотілих об'єктів.
Предметом дослідження даної кваліфікаційної роботи є аналіз методів 3D-моделювання пустотілих об'єктів, розробка та друк модели за допомогою комп'ютерної програми Blender.
Практичні результати полягають в розроблених рекомендаціях з підготовки 3D пустотілих моделей за допомогою програми Blender, друку їх на 3D принтерах за технологією FDM. Виклад матеріалу в роботі супроводжується докладними поясненнями щодо підготовки і друку оригінальної 3D моделі.
Опис
Ключові слова
3D-МОДЕЛЬ, 3D-ПРИНТЕР ANYCUBIC KOSSEL, FDM ТЕХНОЛОГІЯ, ABS-ПЛАСТИК, PLA-ПЛАСТИК, BLENDER, G-КОД, СЛАЙСЕР