Курс вищої математики (для бакалаврів)

Навчальний посібник призначений для студентів технічних і технологічних спеціальностей закладів фахової передвищої освіти усіх форм навчання. У навчальному посібнику розглянуто такі розділи вищої математики: лінійна та векторна алгебри, функція однієї змінної, теорія границь, функція двох змінних, диференціальне і інтегральне числення, диференціальні рівняння, ряди, наближенні обчислення, комплексні числа. Також наведено значну кількість прикладів, які демонструють практичне застосування теоретичного матеріалу.
Коновенко, Н. Г. Курс вищої математики (для бакалаврів) : навч. посіб. для студентів техн. і технол. спец. закладів фахової передвищ. освіти / Н. Г. Коновенко, О. А. Комкова, Ю. С. Федченко ; Одес. нац. технол. ун-т, Механіко-технол. фаховий коледж. — Вид. 2-ге, перероб. та допов. — Одеса, 2023. — 200 с.
вища математика, векторна алгебра, аналітична геометрія, математичний аналіз, диференціальні рівняння, диференціальне і інтегральне числення, ряди, наближенні обчислення, комплексні числа