142494 Установка для конденсації парів вуглеводнів

1. Установка для конденсації парів вуглеводнів, що містить послідовно сполучені приймальну ємність парів вуглеводнів, робочу ємність парів вуглеводнів, нагнітач парів вуглеводнів та термоконденсатор ежектора, при цьому на вході камери змішування термоконденсатора ежектора розташована форсунка, сполучена з термоізольованою ємністю для інертного газу, а кути розкриття конфузора термоконденсатора ежектора дорівнюють 45°, яка відрізняється тим, що вона додатково містить бак-віддільник та трубопровід подачі інертного газу до робочої ємності, при цьому дифузор термоконденсатора ежектора сполучений з входом бака-віддільника, на першому виході якого установлений зливний вентиль, а другий вихід сполучений з трубопроводом подачі інертного газу до робочої ємності. 2. Установка за п. 1, яка відрізняється тим, що кути розкриття дифузора термоконденсатора ежектора дорівнюють 8°…12°.
Пат. на корисну модель 142494 Україна, МПК (2020.01) F25J 3/00. Установка для конденсації парів вуглеводнів / Когут В. О., Косой Б. В., Бушманов В. М., Жихарєва Н. В. ; власник Одес. нац. акад. харч. технологій. - № u201911586 ; заявл. 02.12.2019 ; опубл. 10.06.2020, Бюл. № 11.
вуглеводні, конденсація парів вуглеводнів, термоконденсатор ежектора, установка для конденсації