За останні десятиліття можливості інтернет-ресурсів, як і їх чисельність, збільшилася в рази. Оскільки ці технології забезпечують синхронний обмін інформацією в реальному часі, вони мають низку переваг: простота спілкування; швидкість обміну інформацією; різноманітністю виражальних засобів; необмеженість територіальними можливостями.
Черняк Г. А. Деякі особливості самоосвіти студентів в умовах активного розвитку інформаційно-комунікаційних технологій / Г. А. Черняк // Забезпечення якості вищої освіти : матеріали Всеукр. наук.-метод. конф., Одеса, 10–12 квіт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; ред. кол.: Б. В. Єгоров (голова) та ін. – Одеса, 2019. – С. 305–307. – Бібліогр.: 6 назв.
самоосвіта, інформаційно-комунікаційні технології, самостійні заняття