Партиципація як детермінанта поведінки студентів

Термін «партиципация» використовується в різних наукових областях, в тому числі в філософії, антропології, мистецтвознавстві, економіці, політиці, соціології, психології, теології та ін. І в кожному напрямку є своє розуміння партиципації в залежно від контекстів, в яких застосований цей термін та його похідні. Партиципація – ключове явище, що детермінує поведінку молоді.
Мордовець М. В. Партиципація як детермінанта поведінки студентів / М. В. Мордовець, Лю Вей // Економічні та соціальні аспекти розвитку України на початку XXI століття : матеріали VI Міжнар. наук.-практ. конф., Одеса, 11–13 жовт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; наук. ред. О. Б. Каламан. – Одеса, 2018. – С. 307–310. – Бібліогр.: 3 назв.
партиципація, поведінка студентів