Метою даного дослідження було обґрунтування системи покращення адаптації до холоду організму студентів, що навчаються за спеціальністю «Кріогенна техніка і технології» в ОНАХТ. До завдань дослідження входило зʼясування первинного рівня адаптаційних можливостей організму до холоду студентів, що навчаються за цією спеціальністю, та розробка й апробація технології поліпшення цих можливостей.
Халайджі, С. В. Підвищення адаптаційних можливостей організму на заняттях фізичною культурою в ЗВО / С. В. Халайджі Т. П. Сергєєва // Педагогіка здоров’я : зб. наук. пр. VІІІ Всеукр. наук.-практ.конф., Харків, 8–19 трав. 2018 р. / Харк. нац. пед. ун-т ім. Г. С. Сковороди. – Харків, 2018. – С. 632–635 : табл. – Бібліогр.: 4 назв.
адаптаційні можливості організму, фізична культура, адаптація до холоду, пристосовність організму, загартовування