Комбікормова промисловість в даний час недостатньо забезпечена кормовими жирами, які використовують головним чином в птахівництві та свинарстві, додаючи їх в основному при гранулюванні в кількості 2-3 % до маси комбікорму. У тваринництві застосовують переважно збірні жири. Тому пошук нових джерел жиру є актуальним завданням.
Обгрунтування умов використання відходів виробництва олій у кормовому виробництві / Н. В. Клошка, Р. І. Пелещишин, М. М. Мадані, М. С. Мальований // Еколого-енергетичні проблеми сучасності – 2019 : зб. наук. пр. Всеукр. наук.-техн. конф. молодих учених та студентів, Одеса, 25 квіт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса : ОНАХТ, 2019. – с. 10.
комбікормова промисловість, використання відходів, відходи олійно-жирової промисловості