Зміни до чинного законодавства в кримінальній процесуальній сфері назрівали ще з 1992 року, і зараз коли цей кодекс набрав законної чинності, це вимагає від викладачів правових дисциплін приділення необхідної уваги основним поняттям даного юридичного документу.
Осадча, І.А. Вивчення нових понять кримінального процесуального кодексу на заняттях зі студентами ОНАХТ / І.А. Осадча // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення навчального процесу в умовах запровадження нового Закону України «Про вищу освіту» : матеріали 46-ї наук.-метод. конф. ОНАХТ, Одеса, 8-10 квіт. 2015 р. – Одеса, 2015. – С. 166-167.
студенти ОНАХТ, кримінальний процесуальний кодекс, навчальний процес, організація навчального процесу