Для формування здорового життя населення, необхідно стимулювати підприємства виробляти безпечну, екологічну, інноваційну продукцію, щоб у своєму управлінні вони застосовували інноваційні рішення.
Немченко Г. В. Проблеми управління харчовими підприємствами у контексті забезпечення здорового способу життя / Г. В. Немченко // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХIІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 03–05 жовт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. О. М. Кананихіна. – Одеса : ФОП Бондаренко М. О., 2019. – С. 441–442. – Бібліогр.: 1 назв.
управління харчовими підприємствами, здоровий спосіб життя, харчові підприємства