Удосконалення ознайомлювальної практики студентів спеціальності «Облік і аудит»

Навчальними планами підготовки бакалаврів за спеціальністю «Облік і аудит» передбачено проведення ознайомлювальної практики студентів на другому році навчання в четвертому семестрі. Кафедра обліку та аудиту з 2009 року впровадила в процес практичної підготовки фахівців навчально-бухгалтерську ознайомлювальну практику, скорочено „Навчальна бухгалтерія”, для студентів другого курсу, яка повністю замінила передбачену навчальним планом підготовки бакалаврів з обліку та аудиту виробничу ознайомлювальну практику.
Скляр, Л.Б. Удосконалення ознайомлювальної практики студентів спеціальності «Облік і аудит» / Л.Б. Скляр // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 29.
ознайомлювальна практика, удосконалення ознайомлювальної практики, навчальний процес, практична підготовка фахівців