Аюверда – наука довгого життя

Аюрведа — система традиційної медицини, що походить з Південної Азії, та нині практикується і в інших районах світу як альтернативна медицина. Це комплексна наука про здорове життя, про фактори, що сприяють здоров'ю та фактори що здоров'ю перешкоджають. Аюрведа приділяє основну увагу засвоюваності їжі та здатності тіла витягувати з неї максимум поживних речовин і завжди рекомендує дотримуватися в прийомі їжі певних правил.
Бордя Д. П. Аюверда – наука довгого життя / Д. П. Бордя ; наук. кер. А. Д. Салавеліс // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров, заст. гол. ред. Н. М. Поварова, відп. ред. Г. М. Станкевич. – Одеса : ОНАХТ, 2018. – с. 98–99.
система традиційної медицини, Аюрведа, аюрведична кулінарія