Дослідження зв’язності мереж mesh-топології

Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра комп’ютерної інженерії
Робота присвячена дослідженню структурної зв’язності і живучості мереж mesh-топології. Застосовуються два підходи до оцінки цільових показників: детермінований та імовірнісний. Аналізуються ймовірності зв'язності мереж, а також моделі загибелі. При детермінованому підході отримано моделі загибелі низки характерних мережевих структур. Для автоматизації обчислень та наочного представлення результатів дослідження розроблені алгоритми та програмно реалізовані у середовищі Lazarus. У програмі використовується зручне графічне введення, результати обчислень подаються в табличному та графічному вигляді. Алгоритм реалізує повний перебір різних варіантів пошкодження мережі та аналіз параметрів мережі у цих станах. Для зручності перегляду в програмі реалізовано збір результатів дослідження (графів мереж, цифрових значень та графічних залежностей) в окремий файл з можливістю виведення результатів на друк. В роботі також досліджено суміжні питання економічного обґрунтування дослідження та охорони праці користувача. Пояснювальна записка складається з 96 аркушів основної текстової частини і 35 аркушів додатків.
мережа, граф, зв’язність, живучість, mesh-топологія