Найважливіша мета вузівського навчального процесу - підготовка самостійно мислячого фахівця, здатного до швидкої адаптації в сучасному мінливому світі. Для досягнення цього результату необхідна власна діяльність того, якого навчають.
Мардар, М.Р. Організація самостійної та індивідуальної роботи студентів, як шлях професійної підготовки майбутніх товарознавців / М.Р. Мардар, Е.І. Погонцева // Сучасні тенденції викладання у вищій школі: інформаційні та інноваційні технології навчання : електрон. зб. тез. 44-ї наук.-метод. конф. викл. акад., Одеса, [10-11 квіт.] 2013 р. / ОНАХТ. – Одеса, 2013. - С. 110-111.
самостійна робота студентів, індивідуальна робота студентів, професійна підготовка, майбутні товарознавці