Вивчення мотивації студенток ОНАХТ до оздоровчих занять у позанавчальний час

В статті за допомогою анкетування визначено найбільш значущі мотиви до оздоровчих занять фізичною культурою студенток ОНАХТ в позаучбовий час та надані рекомендації по створенню у ЗВО умов для їх реалізації.
Вивчення мотивації студенток ОНАХТ до оздоровчих занять у позанавчальний час / С. В. Халайджі, Т. В. Захлевська, Н. Г. Лаговська, Л. М. Цапенко // Сучасні проблеми фізичного виховання, спорту та здоров’я людини : матеріали ІІІ Міжнар. Інтернет-конф., Одеса, 4–5 листоп. 2019 р. / Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К. Д. Ушинського. – Одеса, 2019. – С. 32– 35 : рис. – Бібліогр.: 5 назв.
студентки, Одеська національна академія харчових технологій, фізична культура, здоровий спосіб життя, самооздоровлення