Користь відвідування тренажерного залу для студентів

Існує безліч причин, що спонукають студентів до занять в тренажерних залах. Основні - це малорухливий спосіб життя і, як наслідок, наявність шкідливих звичок. Сучасні студенти годинами просиджує за комп'ютером, знижуючи фізичну активність до мінімуму. Заняття фізичною культурою 1 раз на тиждень не покриває необхідний мінімум щотижневого фізичного навантаження. Звідси зайва вага, зниження імунітету і погане самопочуття.
Титуренко, Ж. А. Користь відвідування тренажерного залу для студентів / Ж. А. Титуренко ; наук. кер. В. В. Гончарук // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 4–6 жовт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2018. – С. 36–38.
здоровий спосіб життя, здоров'я, здоров'я студентів, тренування в тренажерному залі, заняття на тренажерах, заняття спортом