Маркетингові інновації в ресторанному бізнесі

Запорукою успіху закладів ресторанного господарства є постійні зміни та ріст у напрямках, що активно розвиваються. Сфера гостинності базується на бажаннях гостей, тож і розвиток повинен спрямовуватись на задоволення потреб і побажань відвіду вачів. Саме в цьому закладам й допоможуть маркетингові інновації. Скоріш за все вони не занадто зменшать витрати на сировину або автоматизують швидке приготування смачних страв, але вони абсолютно в змозі створити такі враження й спогади у гостей, що вибір місця для відвідування наступного разу буде очевидним.
Пазюк О. О. Маркетингові інновації в ресторанному бізнесі / О. О. Пазюк, Ю. О. Халілова-Чуваєва // Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності: зб. тез. доп. ХІ Всеукр. міжвуз. наук. конф. студентів, аспірантів і молодих учених, Одеса, 19-20 трав. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 151-154. – Бібліогр.: 3 назв.
ресторанне господарство, маркетингові інноваці, конкуренція, електронні меню, QR-коди