Методичні особливості навчання методики пропедевтичного курсу інформатики

Одним з найважливіших питань сьогодення є впровадження принципів концепції «Нова українська школа», що пов`язано з суттєвим реформуванням навчального процесу в початковій школі. Для розв`язання актуальної задачі щодо формування інформаційної культури майбутніх вчителів початкових класів в сучасних умовах, з оглядом на реалізацію основних положень та принципів концепції «Нова українська школа» розроблений єдиний методичний комплекс навчання інформатики та інформаційних технологій. Визначено основні завдання вивчення дисципліни «Основи інформатики та програмування».
Мазурок, Т. Л. Методичні особливості навчання методики пропедевтичного курсу інформатики / Т. Л. Мазурок, О. Я. Рубанська // Адаптивні технології управління навчанням : матеріали Четвертої Міжнар. конф., Одеса, 24–26 жовт. 2018 р. / Піденноукр. нац. пед. ун-т ім. К. Д. Ушинського. – Одеса, 2018. – С. 113–116.
пропедевтичний курс інформатики, «Нова українська школа», початкова школа, інформаційна культура