Аналіз використання ресурсів в системі дистанційного навчання ОНТУ

Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра інформаційних технологій та кібербезпеки
Кваліфікаційна робота містить 110 сторінок, складається з 6 частин, 44 ілюстрацій, 7 таблиць, 2 додатка, 29 використаних джерела. У кваліфікаційній роботі проаналізовано системи дистанційного навчання, такі як Atutor, Clarolіne, LAMS, Moodle. Показані їх переваги та недоліки. Особливу увагу приділено системі Moodle. Система дистанційного навчання є актуальною в умовах постійного розвитку електронної освіти. З впровадженням електронної освіти в навчальний процес, університети не тільки зможуть отримати додаткову аудиторію, але й постійну рекламу свого закладу. В роботі проаналізовані діючі ресурси в системі дистанційного навчання ОНТУ. Показана і реалізована можливість інтегрувати в Moodle такі програми для проведення відеоконференцій як Zoom та BigBlueButton. Реалізована можливість в Moodle проведення анкетування користувачів, в тому числі, таємного.
LEARNING MANAGEMENT SYSTEM, БАЗА ДАНИХ, SCORM, ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА