Сьогоденне ведення ресторанного бізнесу докорінно різниться від часів його появи та розвитку в Україні. Якщо раніше процедура підбору назви закладу ресторанного господартва була формальністю, то сьогодні цей процес перетворився на цілу науку, яка має назву – неймінг.
Галкін О.В. Неймінг у ресторанному бізнесі, як перший крок до успіху закладу ресторанного господарства / О.В. Галкін ; наук. кер. Н.В. Руденька // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. акад. харч. технологій; гол. ред. Б.В. Єгоров, заст. гол. ред. Л.В. Капрельянц, Н.М. Поварова, відп. ред. Г.М. Станкевич. – Одеса: ОНАХТ, 2016. – с. 341–343 : – Бібліогр.: 3 назв.
неймінг, ресторанний бізнес, неймінг у ресторанному бізнесі, заклад ресторанного господарства