Процес професійної підготовки майбутнього інженера сприяє розвитку його професійної творчості, а саме технічної. Проектування представляє собою пошук науково обґрунтованих, технічно здійснимих і економічно доцільних інженерних рішень. Розглянуто процес проектування, проектувальні функції, напрями сучасного проектування, технологію ощадливого виробництва в інженерній проектній діяльності та характерні вимоги до студентів при підготовці майбутніх спеціалістів у технічному фаховому коледжі.
Мирошниченко В. О. Технології ощадливого виробництва у процесі професійної підготовки майбутнього інженера в закладі фахової передвищої освіти / В. О. Мирошниченко // European scientific discussions : аbstr. of III Intern. Sci. and Practical Conf., Rome (Italy), 1–3 Febr. 2021. – Rome, 2021. – Р. 383–390. – Ref.: 4 tit.
заклади фахової передвищої освіти, професійна підготовка майбутнього інженера, технології ощадливого виробництва, проектування, інженерна проектна діяльність