Теоретичні підходи щодо поняття та класифікації дебіторської заборгованості

Дебіторська заборгованість підприємства виникає внаслідок готівкових та безготівкових розрахунків за товари, роботи послуги, з бюджетом, підзвітними особами тощо. Виникнення дебіторської заборгованості обумовлене неспівпадінням моменту відвантаження готової продукції, виконання робіт, послуг, отримання товарноматеріальних цінностей, нарахування зарплати і платежів з моментом їх оплати. Значні розміри дебіторської заборгованості приводять до перерозподілу оборотних коштів.
Бамбуляк І. М. Теоретичні підходи щодо поняття та класифікації дебіторської заборгованості / І. М. Бамбуляк ; наук. кер. Т. М. Ступницька // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров, заст. гол. ред. Н. М. Поварова, відп. ред. Г. М. Станкевич. – Одеса : ОНАХТ, 2018. – с. 184–187 : табл., рис. – Бібліогр.: 2 назв.
бухгалтерський облік, дебіторська заборгованість, класифікація дебіторської заборгованості