Об’єктивні методи в системі фізичного виховання студентської молоді

Поглиблене теоретичне підґрунтя курсу “Фізичне виховання” в обсязі гігієнічних та валеологічних знань дає можливість майбутнім фахівцям-технологам поглибити свої знання, свідомо відноситись до занять та змін власної фізичної кондиції, зміцнити прагнення кожної особистості до самовдосконалення, підвищити зацікавленість та мотивацію до занять фізичними вправами, до збереження та зміцнення власного здоров’я.
Сергєєва Т. П. Об’єктивні методи в системі фізичного виховання студентської молоді / Т. П. Сергєєва, Б. І. Струк // Забезпечення якості вищої освіти : матеріали 49-ї наук.-метод. конф. ОНАХТ, Одеса, 11–13 квіт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; ред. Б. В. Єгоров та ін. – Одеса, 2018. – С. 69–73.
фізичне виховання, студентська молодь, методи фізичного виховання