143626 Установка для виробництва шуги

Установка для виробництва шуги, що містить теплообмінний вузол, резервуар для води та резервуар для шуги, при цьому теплообмінний вузол сполучений з входом резервуара для шуги, перший вихід якого сполучений з трубопроводом відбору шуги, а другий вихід - з другим входом резервуара для води, вихід якого сполучений з теплообмінним вузлом, а перший вхід - з трубопроводом подачі води, яка відрізняється тим, що додатково містить основний повітропровід, два осьових напірних вентилятори, повітроохолоджувач, рециркуляційний повітропровід, водяний насос, охолоджувач води та холодильну машину, теплообмінний вузол виконано у вигляді контактного ежекторного теплообмінника, що містить конфузор, камеру змішування і дифузор, резервуар для шуги обладнаний поплавковим регулятором рівня води, при цьому основний повітропровід, в якому установлені повітряний клапан та фільтр очищення повітря, сполучений з першим осьовим напірним вентилятором, що сполучений з міжтрубним простором повітроохолоджувача, вихід якого сполучений з другим осьовим напірним вентилятором, що сполучений з конфузором контактного ежекторного теплообмінника, вихід дифузора контактного ежекторного теплообмінника сполучений з резервуаром для шуги, другий вихід якого сполучений з другим входом резервуара для води через зливний патрубок, а третій вихід сполучений з рециркуляційним повітропроводом, що сполучений з основним повітропроводом, трубопроводи холодоагенту охолоджувача води і повітроохолоджувача сполучені з холодильною машиною, вхід міжтрубного простору охолоджувача води сполучений з трубопроводом подачі води від мережі водопостачання, а вихід водяним трубопроводом сполучений з першим входом резервуара для води, вихід якого через водяний фільтр та водяний насос сполучений трубопроводом подачі води з форсункою, установленою на виході конфузора контактного ежекторного теплообмінника.
Пат. на корисну модель 143626 Україна, МПК (2020.01) F25C 3/00, F25D 1/00. Установка для виробництва шуги / Когут В. О., Талибли Р. Е., Жихарєва Н. В., Хмельнюк М. Г., Дорошенко О. В. ; / власник Одес. нац. акад харч. технологій. - № u202000343 ; заявл. 21.01.2020 ; опубл. 10.08.2020, Бюл. № 15.
шуга, виробництво шуги, установка для виробництва шуги