Еколочні проблеми в місті Чернігів

Під забрудненням навколишнього середовища розуміють надходження в біосферу будь-яких твердих, рідких і газоподібних речовин або видів енергії (теплоти, звуку, радіоактивності і т.п.) у кількостях, що шкідливо впливають на людину, тварин і рослини як безпосередньо, так і непрямим шляхом. Найбільшими забруднювачами атмосферного повітря в області залишаються КЕП "Чернігівська ТЕЦ" ТОВ фірми "ТехНова", підприємства нафто-газопереробної промисловості, підприємства магістральних газопроводів.
Юрченко Д. Ю. Еколочні проблеми в місті Чернігів / Д. Ю. Юрченко ; наук. кер. С. М. Бондарь // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров, заст. гол. ред. Н. М. Поварова, відп. ред. Г. М. Станкевич. – Одеса : ОНАХТ, 2018. – с. 166–168. – Бібліогр.: 5 назв.
екологічні проблеми, забруднення навколишнього середовища, екологічна ситуація в місті Чернігів, екологічні проблеми Чернігівщини