В умовах поглиблення інтеграції освіти, науки і виробництва, розвитку інформаційного суспільства в Україні, входження української системи вищої освіти в європейський освітній простір спостерігається стійка тенденція впровадження компетентністного підходу до формування змісту та організації навчального процесу.
Нарушевич-Васильєва, О.В. Формування комунікативної компетенції студентів у процесі викладання української мови професійного спрямування / О.В. Нарушевич-Васильєва // Сучасні тенденції викладання у вищій школі: інформаційні та інноваційні технології навчання : електрон. зб. тез. 44-ї наук.-метод. конф. викл. акад., Одеса, [10-11 квіт.] 2013 р. / ОНАХТ. – Одеса, 2013. - С. 13-14.
формування комунікативної компетенції, комунікативна компетенція студентів, викладання, українська мова